...

Film instruktażowy Warszawa - korzyści

Film instruktażowy to doskonałe narzędzie marketingowe, zapewniające promocję produktu czy usługi w internecie przy jednoczesnym dostarczaniu walorów poznawczych i edukacyjnych. Formuła filmu zakłada skupienie uwagi odbiorcy oraz przekazanie rzetelnych informacji i wskazówek w sposób zrozumiały, przejrzysty, a przy tym atrakcyjny. Firmy decydujące się na taki rodzaj przekazu zyskują zaufanie wśród Klientów, podnosząc tym samym rozpoznawalność marki. 

Film instruktażowy może być szeroko rozpowszechniany za pomocą różnych mediów społecznościowych, portali internetowych i platform, co umożliwia dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Dla odbiorcy filmu instruktażowego Warszawa nieocenioną korzyścią jest prosty i czytelny przekaz oraz szybkość przyswajania nowych informacji dzięki atrakcyjnej formie wizualnej. Zamiast przeglądania długich instrukcji i książek użytkownika coraz więcej osób szuka szybkich i konkretnych wskazówek w Internecie dotyczących obsługi czy zastosowania danego produktu. Film instruktażowy Warszawa jest idealną odpowiedzią na potrzeby i rosnące wymagania Konsumentów.

Produkcja filmu instruktażowego

Pracę nad filmem instruktażowym rozpoczynamy od przygotowania ogólnej koncepcji, w której określamy, co jest przedmiotem filmu, cel filmu, grupę docelową oraz inne założenia zgodnie z wymaganiami Klienta. Następnie opracowujemy scenariusz filmu instruktażowego opisujący konkretne ujęcia, jakie należy zawrzeć w filmie. 

Po akceptacji scenariusza przez Klienta i finalizacji wytycznych do filmu przystępujemy do produkcji właściwej. 

Sam proces realizacji filmu na planie zdjęciowym jest uzależniony od wielu czynników i może trwać od kilku godzin do kilku dni. Zasadniczym elementem wpływającym na czas na pracy na planie jest docelowa długość filmu instruktażowego oczekiwana przez Klienta oraz specyfika scenariusza, który opisuje w sposób uporządkowany elementy do przedstawienia w filmie, ich detale, funkcjonalności oraz zastosowania.

Kolejnym etapem jest postprodukcja, czyli montaż filmu instruktażowego. W procesie postprodukcji przeprowadza się szereg operacji montażowych takich jak: korekcja koloru, zastosowanie specjalnych efektów wizualnych i dźwiękowych, dodanie napisów i grafik, wzbogacenie filmu o animacje czy głos lektora. Postprodukcja ma istotny wpływ na ostateczny kształt filmu. W procesie postprodukcji wypracowywana jest docelowa specyfika filmu instruktażowego, jego tempo (wolne, dynamiczne), rodzaje cięć (przejścia), korekcja barwna. Filmując w 10-bit uzyskujemy szeroką rozpiętość tonalną, dzięki której mamy możliwość dopracowania filmu w jasnych i ciemnych partiach obrazu. Proces postprodukcji umożliwia przedstawienie obrazu w zwolnionym tempie, zachowując bardzo dobrą jakość filmu. Elementom powtarzalnym w instruktażu można nadać dynamiki poprzez przyspieszenie obrazu.

Film instruktażowy dostarczamy w rozszerzeniu umożliwiającym publikację w różnych mediach społecznościowych, portalach i serwisach. Jedną z możliwości filmowania jest zapewnienie jakości 4 K DCI (4096×2160, proporcje 17:9), co umożliwia np. cropowanie obrazu, czyli „przybliżenie obrazu” w celu wyłapania niechcianych elementów w kadrze i ich usunięcia. Takie funkcje można zastosować z uwagi na renderowanie filmu do jakości Full HD, która jest powszechnie obsługiwana w mediach internetowych.

Jak wykonujemy najlepsze filmy ślubne?​

Ślub to szczególne wydarzenie, dlatego dbamy o doskonałą atmosferę współpracy. 

Nasz kamerzysta na wesele to nie tylko profesjonalista odpowiedzialny za stworzenie pięknego filmu ślubnego. Podczas ślubów i wesel dbamy o komfort i swobodę naszych Klientów – tego dnia jesteśmy cały czas bardzo blisko Młodej Pary, ale jednocześnie pozostajemy „niewidoczni”, zapewniając nieskrępowany klimat współpracy. Kamerzysta na wesele to również doradca, dający praktyczne wskazówki Młodej Parze i pomagający podjąć decyzje w nieprzewidzianych sytuacjach.

Filmy ślubne realizujemy z wykorzystaniem sprzętu wysokiej jakości. Nasz kamerzysta wykonuje teledysk ślubny za pomocą nowoczesnej kamery Fujifilm, która zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku. Podczas realizacji wykorzystujemy także stabilizatory obrazu, mikrofony oraz nowoczesny dron marki dji.

Film ślubny realizowany jest w technologii 4K w formie teledysku, dzięki czemu uzyskany obraz jest dynamiczny i atrakcyjny dla widza. W filmie wykorzystujemy klasyczne ujęcia z ziemi, jak również ujęcia z powietrza wykonane dronem.

Film instruktażowy Warszawa - cena

Cena filmu instruktażowego uzależniona jest od szeregu czynników i ustalana jest indywidualnie po zapoznaniu się z wymaganiami i oczekiwaniami Klienta. 

Kluczowymi elementami wpływającymi na cenę filmu instruktażowego są: czas spędzony na planie, ilość użytego sprzętu, poziom skomplikowania procesu montażu, zastosowanie elementów dodatkowych (animacje, grafiki, głos lektora, efekty specjalne), długość finalnego materiału, rodzaj wykonywanych ujęć itp.

W filmie instruktażowym możemy także zastosować elementy przygotowane przez Klienta takie jak: logo, podkład lektora czy animacje.

Masz pytania?

Potrzebujesz więcej informacji? Jesteś zainteresowany wyceną? Zadzwoń, napisz do nas, a chętnie odpowiemy na wszelkie pytania
Tel: 787 858 945
e-mail: biuro@filmotechnika.eu