...

Filmowanie eventów Warszawa- korzyści dla firm i osób prywatnych

Filmowanie eventów takich jak zorganizowane imprezy firmowe, konferencje, szkolenia, bankiety, wystawy czy wernisaże to świetny sposób promocji firm i organizatorów takich wydarzeń. Film z eventu może służyć jako atrakcyjny materiał promocyjny, który przyciąga uwagę potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Film z eventu to gwarancja uchwycenia wszystkich ważnych punktów imprezy. To nie tylko pamiątka uwieczniająca miłe wspomnienia, ale również skuteczna forma promocji organizatorów i firm umożliwiająca dotarcie do szerszego grona odbiorców. Inną korzyścią filmu eventowego jest integracja pracowników, partnerów branżowych i klientów, zacieśnienie relacji biznesowych oraz znaczące podkreślenie wizerunku firm.

Dzięki urozmaiconym ujęciom z lotu ptaka dajemy możliwość pokazania wydarzenia z innej perspektywy oraz zaprezentowania eventu w szerokiej skali, co wpływa istotne na atrakcyjność przekazu. Profesjonalny film z wydarzenia przekłada się na wzrost rozpoznawalności marki i osiągnięcie zamierzonych celów biznesowych – to opłacalna inwestycja w promocję Twojej marki. Film może być łatwo rozpowszechniony za pomocą różnych mediów społecznościowych takich jak  YouTube, Instagram, Facebook czy Vimeo. Profesjonalny, kreatywnie zmontowany film pozwala przyciągnąć nie tylko klientów, ale również sponsorów, co jest niezwykle korzystne w przypadku firm poszukujących środków finansowych na inwestycje i rozwój marki. Dzięki produkcji filmu z eventu możemy podkreślić wysiłek włożony w organizację imprezy, zaprezentować gospodarzy, przedstawić kulisy przygotowań tzw. „making off”.

Coraz częściej z usługi filmowania eventów korzystają także klienci indywidualni chcący uwiecznić w formie ciekawego filmu relacje z prywatnych imprez. Film z takiego wydarzenia jest ciekawą pamiątką, do której często będziemy wracać.

Jak wykonujemy najlepsze filmy ślubne?​

Ślub to szczególne wydarzenie, dlatego dbamy o doskonałą atmosferę współpracy. 

Nasz kamerzysta na wesele to nie tylko profesjonalista odpowiedzialny za stworzenie pięknego filmu ślubnego. Podczas ślubów i wesel dbamy o komfort i swobodę naszych Klientów – tego dnia jesteśmy cały czas bardzo blisko Młodej Pary, ale jednocześnie pozostajemy „niewidoczni”, zapewniając nieskrępowany klimat współpracy. Kamerzysta na wesele to również doradca, dający praktyczne wskazówki Młodej Parze i pomagający podjąć decyzje w nieprzewidzianych sytuacjach.

Filmy ślubne realizujemy z wykorzystaniem sprzętu wysokiej jakości. Nasz kamerzysta wykonuje teledysk ślubny za pomocą nowoczesnej kamery Fujifilm, która zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku. Podczas realizacji wykorzystujemy także stabilizatory obrazu, mikrofony oraz nowoczesny dron marki dji.

Film ślubny realizowany jest w technologii 4K w formie teledysku, dzięki czemu uzyskany obraz jest dynamiczny i atrakcyjny dla widza. W filmie wykorzystujemy klasyczne ujęcia z ziemi, jak również ujęcia z powietrza wykonane dronem.

Jak filmujemy eventy?

Podczas realizacji filmu z eventu stosujemy różnorodne techniki, aby finalny przekaz filmu był interesujący dla odbiorcy. Zachęcamy naszych Klientów do urozmaicania filmu poprzez zastosowanie ujęć zarówno z ziemi, jak i z drona. Podczas filmowania imprez wykorzystujemy wysokiej klasy nowoczesny sprzęt: kamery, obiektywy, stabilizatory obrazu, drony, oświetlenie, rejestratory dźwięku. Filmujemy w jakości 4K, dzięki czemu uzyskujemy ostry, perfekcyjnej jakości obraz umożliwiający uchwycenie najmniejszych detali. 

Mamy doświadczenie w filmowaniu wydarzeń różnego typu: kulturalnych, sportowych, biznesowych czy rozrywkowych. Dobrą praktyką, z której korzystają nasi klienci, jest przygotowanie harmonogramu eventu, który umożliwia uchwycenie wszystkich ważnych wydarzeń zaplanowanych w dniu imprezy. Dzięki temu nasi operatorzy są w stanie zarejestrować każdy punkt imprezy w różnych perspektywach bliskiego i dalekiego planu, co wpływa na urozmaicenie filmu w procesie postprodukcji poprzez wykorzystanie różnorodnych kadrów. 

Filmowanie eventów Warszawa to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim ogromna pasja. Do każdej realizacji podchodzimy z zaangażowaniem. Jesteśmy nie tylko odpowiedzialni za realizację filmu, ale także świadczymy profesjonalne doradztwo w trakcie imprezy.

W naszych filmach skupiamy się zarówno na atrakcjach przewidzianych w harmonogramie imprezy, wystroju wnętrz, otoczenia, dekoracjach, jak również na emocjach uczestników wydarzenia. Ciekawą formą wzbogacenia filmu z eventu są wywiady z wystawcami, prelegentami i uczestnikami wydarzenia.

Ile kosztuje film eventowy?

Cena filmu eventowego uzależniona jest od szeregu różnych czynników. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, rozpoczynając współpracę od zapoznania się ze szczegółowymi wymaganiami Klienta oraz okolicznościami wydarzenia, które ma być rejestrowane. Do głównych czynników wpływających na cenę filmu eventowego należą:

# wielkość przedsięwzięcia
# długość docelowego materiału filmowego
# typ sprzętu koniecznego do realizacji zlecenia
# czas pracy operatora kamery podczas imprezy
# rodzaj realizowanych ujęć – wideofilmowanie z ziemi lub z powietrza
# zastosowanie efektów specjalnych w procesie postprodukcji
# termin realizacji filmu
# miejsce planu zdjęciowego

Masz pytania?

Potrzebujesz więcej informacji? Jesteś zainteresowany wyceną? Zadzwoń, napisz do nas, a chętnie odpowiemy na wszelkie pytania
Tel: 787 858 945
e-mail: biuro@filmotechnika.eu