...

Filmowanie nieruchomości Warszawa - dla kogo?

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży lub wynajmie nieruchomości, to świetnie trafiłeś – atrakcyjny film nieruchomości jest skuteczną formą promocji Twojego obiektu. Filmiki nieruchomości są efektywnym sposobem dotarcia do stałych Klientów i pozyskania nowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób indywidualnych, jak i agencji nieruchomości oraz deweloperów.

Film nieruchomości jest ciekawym urozmaiceniem oferty Twojego obiektu na internetowych portalach sprzedażowych i serwisach turystycznych. To właśnie takie ogłoszenia zwiększają szanse na sprzedaż nieruchomosci lub jego wynajem. Film nieruchomości to nie tylko prezentacja wizualna obiektu, ale również przekazanie Klientowi kluczowych informacji o ofercie.

Dla Klientów korporacyjnych takich jak deweloperzy czy agencje nieruchomości, film promujący inwestycję jest ważnym elementem w procesie sprzedaży, zachęcającym potencjalnych nabywców do skorzystania z oferty.

Współczesny klient poszukujący oferty pensjonatu, domu wczasowego czy hotelu jest zainteresowany nie tylko zdjęciami pokoju czy otoczenia. Film nieruchomości zabiera odbiorcę w podróż po obiekcie, prezentując jego walory i atuty, których nie uchwyci fotografia. 

Do przygotowania naszych realizacji wykorzystujemy wyłącznie licencjonowane podkłady muzyczne. Pozwala to na rozpowszechnianie filmów zgodnie z prawem autorskim.

Jak wykonujemy najlepsze filmy ślubne?​

Ślub to szczególne wydarzenie, dlatego dbamy o doskonałą atmosferę współpracy. 

Nasz kamerzysta na wesele to nie tylko profesjonalista odpowiedzialny za stworzenie pięknego filmu ślubnego. Podczas ślubów i wesel dbamy o komfort i swobodę naszych Klientów – tego dnia jesteśmy cały czas bardzo blisko Młodej Pary, ale jednocześnie pozostajemy „niewidoczni”, zapewniając nieskrępowany klimat współpracy. Kamerzysta na wesele to również doradca, dający praktyczne wskazówki Młodej Parze i pomagający podjąć decyzje w nieprzewidzianych sytuacjach.

Filmy ślubne realizujemy z wykorzystaniem sprzętu wysokiej jakości. Nasz kamerzysta wykonuje teledysk ślubny za pomocą nowoczesnej kamery Fujifilm, która zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku. Podczas realizacji wykorzystujemy także stabilizatory obrazu, mikrofony oraz nowoczesny dron marki dji.

Film ślubny realizowany jest w technologii 4K w formie teledysku, dzięki czemu uzyskany obraz jest dynamiczny i atrakcyjny dla widza. W filmie wykorzystujemy klasyczne ujęcia z ziemi, jak również ujęcia z powietrza wykonane dronem.

Jak przygotować nieruchomość do sfilmowania?

Filmowanie nieruchomości Warszawa jest usługą umożliwiającą wyeksponowanie walorów filmowanego obiektu w odpowiedniej porze dnia i dogodnym oświetleniu, co istotnie przekłada się na jakość obrazu, wpływając na wysoką atrakcyjność prezentowanej nieruchomości. 

W celu zadbania o wysoką jakość wizualną filmu ważne jest odpowiednie przygotowanie nieruchomości do realizacji materiału promocyjnego. Poniżej przedstawiamy kilka cennych wskazówek, aby Twoja nieruchomość zachęcała do zakupu lub wynajmu:

# zadbaj o estetykę i czystość
# pozbądź się zbędnych przedmiotów, które dezorganizują przestrzeń i wprowadzają chaos
# zadbaj o detale – elementy wyposażenia wnętrz i dekoracje istotnie wpływają na klimat pomieszczeń oraz podbijają styl wnętrzarski 
# przygotuj otoczenie zewnętrzne – ujęcia okolicy z wykorzystaniem drona niewątpliwie wzbogacą film

Trzymanie się powyższych zasad ma znaczący wpływ na finalny materiał. Należy pamiętać, że efekt końcowy nie zależy wyłącznie od wysokiej jakości obrazu i umiejętności operatorskich, ale także od sytuacji zastanej, na którą składają się między innymi uporządkowanie pomieszczeń, interesujące oświetlenie wnętrza i dekoracje. 

 

Korzyści filmowania nieruchomości

Decydując się na film promocyjny Twojej nieruchomości osiągasz wiele korzyści:

# przedstawiasz nieruchomość – wprowadzasz Klienta w szczegółową specyfikę nieruchomości – prezentujesz położenie obiektu, rozkład pomieszczeń, ich funkcjonalność i przestronność 

#
oszczędzasz czas – pierwsze spotkanie z Klientem możesz skutecznie zastąpić odesłaniem do filmu nieruchomości, który odpowie na pierwsze pytania Klienta; wizyta takiego świadomego Klienta będzie wartościowa i efektywna dla obu stron; film nieruchomości jest świetną alternatywą realnej wizyty 

# wyróżniasz swoją ofertę – film nieruchomości angażuje więcej zmysłów niż standardowe ogłoszenie tekstowe z fotografiami, lepiej zapada w pamięci Klientów i zwiększa szansę współpracy

#
pokazujesz szerszą perspektywę – ujęcia z lotu ptaka pozwalają zaprezentować atuty i atrakcje okolicy takie jak strefy zieleni, infrastrukturę użyteczności publicznej, obiekty usługowe

# Twoim pośrednikiem jest film, a nie agencja – film nieruchomości pełni funkcję skutecznej reklamy obiektu i wirtualnego sprzedawcy, dzięki czemu sprzedajesz bezpośrednio, bez udziału stron trzecich takich jak agencje pośrednictwa nieruchomości

# ponosisz relatywnie niskie koszty promocji nieruchomości –  koszt produkcji filmu jest jednorazowy i stanowi doskonałą reklamę obiektu, którą możesz wykorzystać w szerokiej skali, za pośrednictwem różnych nośników, mediów społecznościowych, telebimów

Film promujący nieruchomość, trwający zaledwie kilka minut, w skuteczny i zwięzły sposób przedstawi nowemu nabywcy wszystkie istotne informacje o obiekcie.

Fotografia wnętrz i nieruchomości

Decydując się na współpracę proponujemy dodatkowo pomoc przy znalezieniu profesjonalnego fotografa. Współpracujemy z doświadczonymi firmami w tym zakresie. Fotografia wnętrz jest niezwykle wymagająca, dlatego zachęcamy do współpracy z Krzysztofem Staszewskim – sprawdź!

Kilka słów od Krisa „Wysokiej jakości zdjęcia to zasługa mojego doświadczenia, dbałości o detale, specjalistycznego sprzętu i fachowej obróbki zdjęć”

Masz pytania?

Potrzebujesz więcej informacji? Jesteś zainteresowany wyceną? Zadzwoń, napisz do nas, a chętnie odpowiemy na wszelkie pytania
Tel: 787 858 945
e-mail: biuro@filmotechnika.eu