...

Czym jest krótki film reklamowy Warszawa?

Poszukujesz kreatywnego i atrakcyjnego sposobu na zaprezentowanie oferty swojej firmy? Film reklamowy wykorzystujący content marketing w połączeniu ze środkami multimedialnymi to najskuteczniejsza forma promocji w sieci. Film reklamowy zwróci uwagę Twoich klientów skutecznie zachęcając do zakupu produktu lub skorzystania z usługi. Filmy reklamowe stanowią  efektywne narzędzie współczesnego marketingu. Profesjonalnie przygotowany film promocyjny zapewni Ci dotarcie do szerszego grona odbiorców.

Skuteczny film reklamowy Warszawa powinien być optymalnej długości i koncentrować się na uwypukleniu atutów promowanego produktu czy usługi, wzbudzając przy tym pozytywne emocje u odbiorcy. Na atrakcyjność filmu znacząco wpływa zastosowanie urozmaiconych kadrów, ujęć nagrywanych z różnych perspektyw, zarówno z ziemi, jak i powietrza. Pomocnym narzędziem w stworzeniu krótkiego filmu reklamowego jest scenariusz filmu, w którym można zawrzeć wszystkie niezbędne dla klienta elementy. Ważną rolę w dobrym filmie reklamowym odgrywa stabilizacja obrazu, o co dbamy na planie filmowym poprzez zastosowanie nowoczesnego stabilizatora marki dji i wbudowanej stabilizacji w obiektywach. Produkcje wymagające dodatkowego miękkiego źródła światła bądź wykreowania określonego klimatu realizujemy z wykorzystaniem profesjonalnych lamp LED i dyfuzorów, które doskonale nadają się do podświetlenia różnych detali, wpływając na wysoką estetyką obrazu i jego widoczność. 

W celu uzyskania interesującego filmu promocyjnego należy także zwrócić uwagę na profesjonalny montaż materiału i udźwiękowienie.

Produkcja filmów reklamowych Warszawa

Proces realizacji filmu reklamowego składa się z kilku etapów. Zaczynamy od analizy potrzeb Klienta – poznajemy szczegółowe wymagania, potrzeby i oczekiwania Klienta, omawiamy koncepcję filmu i dedykowany scenariusz, w ramach którego ustalamy w szczególności:

# cel filmu reklamowego
# grupę odbiorców
# czas trwania filmu
# miejsce realizacji ujęć (wewnątrz obiektu, na zewnątrz, w przestrzeni publicznej itp.)
# sposób dystrubucji filmu
# specyficzne wymagania techniczne

Po uzgodnieniu ostatecznej specyfikacji filmu reklamowego zapoznajemy się z docelowym miejscem realizacji filmu, aby zweryfikować warunki świetlne, akustykę czy uwarunkowania terenu. Jeśli scenariusz zakłada ujęcia z drona, sprawdzamy strefę powietrzną, w której znajduje się obiekt oraz możliwe warunki do realizacji lotu. Jeśli spot reklamowy ma zawierać wizerunki osób trzecich, konieczne jest uzyskanie przez Klienta odpowiednich zgód tych osób na utrwalenie wizerunku, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Po etapie przygotowań przechodzimy do produkcji właściwej. Podczas realizacji ujęć w plenerze czy na zewnątrz w przestrzeni otwartej należy zwrócić uwagę na warunki pogodowe, w tym na optymalne godziny operowania słońca. Dobrą porą na wykonanie kadrów filmowych jest tzw. „złota godzina”, czyli taka pora, która zapewnia charakterystyczne ciepłe barwy. Obraz jest wtedy lepiej nasycony i oddaje malowniczy klimat. 

Jeżeli produkcja zawiera wypowiedzi osób, w celu wydobycia czystego dźwięku stosujemy wysokiej klasy sprzęt rejestrujący, który dzięki kompaktowym gabarytom zapewnia komfort użytkowania. 

Następnie, w procesie postprodukcji, montujemy kadry, wykonujemy korekcję koloru, dodajemy efekty dźwiękowe i wizualne, tworząc finalny materiał. W celu uzyskania „cinematic look”, czyli efektu kinowego, dodajemy do materiału tzw. blanking (czarne pasy).

Jak wykonujemy najlepsze filmy ślubne?​

Ślub to szczególne wydarzenie, dlatego dbamy o doskonałą atmosferę współpracy. 

Nasz kamerzysta na wesele to nie tylko profesjonalista odpowiedzialny za stworzenie pięknego filmu ślubnego. Podczas ślubów i wesel dbamy o komfort i swobodę naszych Klientów – tego dnia jesteśmy cały czas bardzo blisko Młodej Pary, ale jednocześnie pozostajemy „niewidoczni”, zapewniając nieskrępowany klimat współpracy. Kamerzysta na wesele to również doradca, dający praktyczne wskazówki Młodej Parze i pomagający podjąć decyzje w nieprzewidzianych sytuacjach.

Filmy ślubne realizujemy z wykorzystaniem sprzętu wysokiej jakości. Nasz kamerzysta wykonuje teledysk ślubny za pomocą nowoczesnej kamery Fujifilm, która zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku. Podczas realizacji wykorzystujemy także stabilizatory obrazu, mikrofony oraz nowoczesny dron marki dji.

Film ślubny realizowany jest w technologii 4K w formie teledysku, dzięki czemu uzyskany obraz jest dynamiczny i atrakcyjny dla widza. W filmie wykorzystujemy klasyczne ujęcia z ziemi, jak również ujęcia z powietrza wykonane dronem.

Korzyści filmu reklamowego

Film reklamowy ma szerokie zastosowanie, dzięki czemu stanowi jedną z najskuteczniejszych form dotarcia do Klientów. Film promocyjny to nowoczesna wizytówka firmy, która może znacząco wyróżnić markę wśród konkurencji. Może być rozpowszechniany za pomocą różnych środków przekazu w sieci – na portalach społecznościowych, stronach firmowych, forach,  sklepach internetowych czy portalach branżowych.

Wzbogacenie kontentu o profesjonalny materiał video pozwala na uzyskanie lepszych efektów pozycjonowania witryn internetowych i dotarcia do szerszego grona użytkowników. Film reklamowy jest obecnie popularną i jedną z najbardziej efektywnych form reklamy. Za pomocą krótkiego spotu reklamowego możemy przekazać dużo więcej treści niż w przypadku tradycyjnych form promocji. Film reklamowy motywuje, intryguje, przekonuje i zachęca jak żadne inne narzędzie marketingowe. Dobrze przygotowany film reklamowy to film, który trafia do określonej grupy odbiorców – informacje w nim zawarte są skierowane do konkretnych użytkowników, co pozytywnie wpływa na współczynnik konwersji. 

Film promocyjny jest formą przekazu angażującą jednocześnie wiele zmysłów, dlatego też istotne jest, aby dźwięk filmu korespondował z prezentowanym obrazem, co dodatkowo wzmocni odbiór treści. 

Film reklamowy Warszawa - cena i czas realizacji

Cena filmu reklamowego ustalana jest indywidualnie na podstawie analizy wymagań Klienta i jego preferencji. Cena uzależniona jest również od wykorzystania określonego sprzętu filmowego, technik, jakie mają być zastosowanie w procesie montażu materiału, w tym efektów specjalnych dla urozmaicenia i uwydatnienia treści udostępnianych za pomocą filmu promocyjnego.

Na cenę filmu ma również wpływ forma współpracy z Klientem oraz cykliczność produkcji np. wytwarzanie filmu reklamowego w formie odcinków. Przy takiej formie współpracy często udaje się zoptymalizować czas produkcji finalnego materiału dzięki wypracowaniu procesu wytwórczego tj. zastosowaniu dostosowanych do Klienta technik montażowych, procedur itp.

Cena filmu promocyjnego uzależniona jest także od kosztów zakupu licencji materiału dźwiękowego. Na potrzeby realizacji filmów reklamowych dla naszych Klientów często dobieramy licencjonowane utwory muzyczne z profesjonalnych serwisów stockowych.

Czas realizacji uzależniony jest od szeregu czynników wynikających ze specyfiki filmu reklamowego i oczekiwań Klienta. Nasze produkcje oddawane są zawsze w terminie. Dbamy nie tylko o najwyższą jakość filmu, ale także o szybką realizację.

Masz pytania?

Potrzebujesz więcej informacji? Jesteś zainteresowany wyceną? Zadzwoń, napisz do nas, a chętnie odpowiemy na wszelkie pytania
Tel: 787 858 945
e-mail: biuro@filmotechnika.eu