Profesjonalny kamerzysta na wesela

Śluby i wesela to jedne z najpiękniejszych uroczystości w życiu. Jeśli poszukujesz profesjonalnej ekipy, która zrealizuje film ślubny w Warszawie i okolicach, to świetnie trafiłeś!

Naszą mocną stroną jest wieloletnie doświadczenie w realizacji filmów weselnych, pasja i pełne zaangażowanie. Szukając kamerzysty na wesele możesz trafić na wielu amatorów, którzy traktują filmowanie jako pracę dorywczą. Wybierając Filmotechnikę masz gwarancję, że nasz kamerzysta uchwyci przeżycia i wyjątkowe chwile najpiękniejszego dnia w życiu w formie atrakcyjnej wideopamiątki, do której chętnie będziesz wracać.

Jak wykonujemy najlepsze filmy ślubne?

Ślub to szczególne wydarzenie, dlatego dbamy o doskonałą atmosferę współpracy. Nasz kamerzysta na wesele to nie tylko profesjonalista odpowiedzialny za stworzenie pięknego filmu ślubnego. Podczas ślubów i wesel dbamy o komfort i swobodę naszych Klientów – tego dnia jesteśmy cały czas bardzo blisko Młodej Pary, ale jednocześnie pozostajemy „niewidoczni”, zapewniając nieskrępowany klimat współpracy. Kamerzysta na wesele to również doradca, dający praktyczne wskazówki Młodej Parze i pomagający podjąć decyzje w nieprzewidzianych sytuacjach.

Filmy ślubne realizujemy z wykorzystaniem sprzętu wysokiej jakości. Nasz kamerzysta wykonuje teledysk ślubny za pomocą nowoczesnej kamery Fujifilm, która zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku. Podczas realizacji wykorzystujemy także stabilizatory obrazu, mikrofony oraz nowoczesny dron marki dji.

Film ślubny realizowany jest w technologii 4K w formie teledysku, dzięki czemu uzyskany obraz jest dynamiczny i atrakcyjny dla widza. W filmie wykorzystujemy klasyczne ujęcia z ziemi, jak również ujęcia z powietrza wykonane dronem.

Ile trwa film ślubny?

Zrealizowaliśmy setki filmów ślubnych i na bieżąco obserwujemy trendy w branży weselnej. Dzięki temu oferujemy taką formułę teledysku ślubnego, która nie zamęcza widza, lecz uwiecznia piękne chwile z udziałem najbliższych osób, rodziny i przyjaciół.

Film ślubny trwający 2 godziny to już przeszłość. Nasze realizacje wyróżnia nowoczesna forma teledysku ślubnego o optymalnym czasie trwania wynoszącym 30-45 min. Taka forma filmu zapewnia zastosowanie nowoczesnych technik montażu i efektów wizualnych, które utrwalą najważniejsze momenty uroczystości, zaciekawią widza i zapewnią niepowtarzalne ujęcia.

Jak długo trwa montaż filmu ślubnego?

Materiał filmowy nakręcony podczas uroczystości podlega procesowi postprodukcji. Podczas montażu filmu następuje korekcja kolorystyczna, przygotowanie podkładu muzycznego oraz wprowadzenie korekt zgodnie z uwagami Klientów. Standardowo montaż filmu ślubnego trwa do 3 miesięcy. Stawiamy na terminowość. Dbamy o to, aby nasi Klienci otrzymali film weselny jak najszybciej, nie później niż do 3 miesięcy od realizacji planu zdjęciowego.

Jak długo pracuje kamerzysta podczas wesela?

Czas pracy kamerzysty na wesela zależy od warunków ustalonych na etapie podpisywania umowy i harmonogramu całego dnia. Standardowo kamerzysta pracuje od godziny 11:00, rozpoczynając nagrywanie ujęć od przygotowań Pary Młodej. Następnie filmowane jest błogosławieństwo i przyjazd do kościoła. Rdzeniem filmu ślubnego jest uroczystość zaślubin, a następnie zabawa na sali weselnej. Podczas zabawy weselnej kamerzysta realizuje ujęcia najważniejszych momentów takich jak: pierwszy taniec, tort, podziękowania dla Rodziców, biesiada, tańce i oczepiny. Kamerzysta kończy pracę zazwyczaj około godz. 1:00. Na specjalne życzenie naszych Klientów i za dodatkową opłatą możemy wydłużyć czas realizacji.

Jak wygląda podpisanie umowy na film ślubny?

Jeśli nasza oferta spotkała się z Twoim zainteresowaniem, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Po zapoznaniu się ze wstępnymi informacjami proponujemy spotkanie osobiste lub on-line, podczas którego omawiamy szczegóły uroczystości. Po doprecyzowaniu oczekiwań Pary Młodej i uzgodnieniu harmonogramu kluczowych wydarzeń tego dnia, podpisujemy umowę, co jest równoznaczne z dokonaniem formalnej rezerwacji terminu.

Ile kosztuje film ślubny?

Ceny kamerzysty na wesele uzależnione są od zakresu usługi. Naszym Klientom proponujemy dwa pakiety ślubne: pakiet SILVER i pakiet GOLD.

Pakiet SILVER:

• przygotowania Pani Młodej i Pana Młodego
• błogosławieństwo
• ceremonia ślubna
• filmowanie przyjęcia do godz. 1:00
• realizacja ujęć jedną kamerą
• ujęcia z drona
• 30-minutowy teledysk ślubny
• płyta DVD oraz pendrive w stylowym etui
Cena pakietu: od 2 900 PLN

Pakiet GOLD:

• przygotowania Pani Młodej i Pana Młodego
• błogosławieństwo
• ceremonia ślubna
• filmowanie przyjęcia do godz. 1:00
• plener w dniu ślubu (czas realizacji ujęć 20-30 min)
• realizacja ujęć jedną kamerą
• ujęcia z drona
• 45-minutowy teledysk ślubny
• płyta DVD oraz pendrive w stylowym etui
Cena pakietu: od 3 400 PLN

Usługi dodatkowe:

• dodatkowe 0,5h pracy kamerzysty: 200 PLN
• realizacja na terenie Warszawy i okolic (do 50 km od W-wy): w cenie

Ostateczna cena usługi ustalana jest indywidualnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *